kayit ol

Kullanıcı Sözleşmesi

ozkardelencicekcilik.com web sayfasına hoş geldiniz. 

 
Web sayfamız üzerinden satışı gerçekleştirilecek ürünlere ilişkin ürün kimlik bilgilerine ulaşabilir; beğendiğiniz ürünleri internet üzerinden satın alabilirsiniz.Söz konusu satış hizmetlerinden yararlanmak için sitemize üye olmanız gerekmemektedir. Üyelik için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. 
 
Sitemize üye olmak için verdiğiniz kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri sadece sizinle irtibat kurmak amacıyla ve size daha iyi hizmet vermek için gerektiğinde kullanılacak ve dönemsel kampanya çalışmaları, özel promosyon faaliyetlerinin planlanması gibi amaçlarla ozkardelencicekcilik.com bünyesinde kullanılacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Üye bilgileri bunun dışında, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklanabilecektir. Üye bu bilgileri istediği zaman değiştirebilir. Üye bilgilerinin doğru olmamasından doğan zararlardan ozkardelencicekcilik.com sorumlu değildir. 
 
Şifre seçimi ve korunması üyeye aittir. Ancak Üyenin kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerini, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda ozkardelencicekcilik.com ‘un sorumluluğu bulunmamaktadır. Kullanıcı adı ve şifrenin üçüncü kişi veya kurumlar tarafından kullanılması halinde, şifrenin bu kişilerle paylaşılmadığını ispat yükü üyeye aittir. 
 
ozkardelencicekcilik.com herhangi bir sebep göstermeksizin üyeliği onaylamama veya üyeyi istediği zaman üyelikten çıkarma hak ve yetkisine sahiptir. 
 
1- Bu sitedeki bazı bağlantılar aracılığıyla, ozkardelencicekcilik.com’un üzerinde herhangi bir kontrol ve yetkiye sahip olmadığı üçüncü şahıslarca yönetilen İnternet sitelerine ulaşılabilmektedir.  Bu bağlantıların ulaştığı sayfalarda yer alan içerikten ozkardelencicekcilik.com sorumlu değildir. ayakkabiatolyesi.com, diğer İnternet sitelerindeki bilgilerin doğruluğuyla veya bu bilgilerle ilgili herhangi bir beyanda bulunmamaktadır, anılan siteler yoluyla sağlanan ve üye tarafından satın alınan hiçbir hizmet veya ürünü onaylamamakta, garanti etmemekte, bunların kullanılmasını teşvik veya tavsiye etmemektedir. Gerek bu internet sitesinden bağlantı (link) verilen sitelerdeki, gerekse diğer internet sitelerine bağlantılar neticesinde uğranılabilecek tüm zarar ve hasar kullanıcıya aittir. 
 
3- Aşağıda yer alan web bağlantı etkinlikleri telif hakkı ve marka ihlali sorunlarını ortaya çıkarabilir: Logomuzun yetkisiz kullanımını içeren linkler, Framing, inline linkler ya da metataglar, 
 
5- İşbu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, istanbloomcicek markası ve diğer markalar, www.ozkardelencicekcilik.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. ozkardelencicekcilik.com web sitesi üzerinden; başkaca firmaların ürünlerinin de satışının yapılması halinde;  firmaların markalar sekmesindeki markalar ve diğer ortaklık kurulan markalar üzerindeki her türlü fikri mülkiyet hakları kendi mülkiyetlerinde saklı tutulmuştur. 
 
7- İşbu internet sitesinin kullanımı sırasında doğabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, virüs bulaşması, sistem arızası vs. sebepler sonucunda doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkan zarar ve/veya ziyandan ozkardelencicekcilik.com veya çalışanları hiçbir surette sorumlu tutulamazlar. Tüm sorumluluk internet sitesini ziyaret eden ziyaretçiye aittir. ozkardelencicekcilik.com web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, ozkardelencicekcilik.com web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder. 
 
8- ozkardelencicekcilik.com herhangi bir kötü veya kötüye kullanım halinde ziyaretçiye vermiş olduğu tüm hakları önceden haber vermeksizin derhal iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir. Bu hakkın kullanılmaması sonradan kullanılmayacağı anlamına gelmez. 
 
9- İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü mi ve manevi zarara ilişkin talebinizden ozkardelencicekcilik.com Web Sitesi´nin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, ozkardelencicekcilik.com'un  yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. 
 
11- ozkardelencicekcilik.com işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir. 
 
12- ozkardelencicekcilik.com web sitesinde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, astroloji...vb konulara ilişkin yazı ve makaleler güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağı,  güvenilir ve hatasız olacağı hiç bir şekilde ozkardelencicekcilik.com tarafından garanti edilmemektedir . 
 
13- ozkardelencicekcilik.com,yayınlanan içeriğin ve/veya ürün satış hizmetinin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yol açabileceği zararlardan dolayı ozkardelencicekcilik.com hiç bir şekilde sorumlu değildir. 
 
14- Kullanıcı, bu internet sitesinin tam kapasite ve sorunsuz çalışmasını kısmen veya tamamen engelleyebilecek veya bu internet sitesinin alt yapısına yük getirebilecek olan herhangi bir faaliyette veya girişiminde bulunmamayı, bir başka site kullanıcısına spam (istenmeyen e-posta) göndermemeyi veya yasaları veya ilgili mevzuatı ihlal eden açıklamalar içeren veya bu tür davranışları teşvik eden materyalleri göndermemeyi ya da yayınlamamayı kabul eder. ozkardelencicekcilik.com, bu başlık altında yer alan yükümlülüklere aykırı davranan kullanıcılar hakkında hukuki yollara müracaat etme hakkını saklı tutar. 
 
15- İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ozkardelencicekcilik.com tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından ozkardelencicekcilik.com hesabının gerek ozkardelencicekcilik.com’u, gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya ozkardelencicekcilik.com ‘un ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde ozkardelencicekcilik.com, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. A
 
16- ozkardelencicekcilik.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. 
 
17- Gizlilik; ozkardelencicekcilik.com site ziyaretçilerinin kişisel bilgilerinin gizliliğine saygı gösterir. Sitede gezinirken iletişime geçmek, danışmak veya bilgi almak amacıyla bilerek ve isteyerek verdiğiniz kişisel bilgiler dışında bilgilerinizi toplamaz. Sizden alınan kişisel bilgiler de sizinle irtibata geçmek ve bilgi iletmek amacıyla kullanılacaktır. ozkardelencicekcilik.com, hiçbir şekilde bu bilgileri üçüncü şahıs ve firmalar ile paylaşmayacağını kabul ve taahhüt eder. 
 
ozkardelencicekcilik.com, şu anda ziyaret ettiğiniz web sitesi ile ayrıca istatistiksel olarak site ziyaretlerini, toplam ziyaret sayısını, sitenin herbir sayfasını ziyaret edenlerin sayısını, ziyaretçilerin Internet servis sağlayıcılarının alan adlarını takip eder. Bu süreçte hiçbir kişisel bilgi kullanılmamaktadır. 
 
19- ozkardelencicekcilik.com ile ziyaretçi arasında herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri´nin yetkisine sunulacağı ozkardelencicekcilik.com tarafından beyan ve işbu Web Sitesi´ne giren gerçek ve/veya tüzel kişi(ler) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

 

Tüm Hakları Saklıdır.